Aktualności


Serdecznie gratulujemy członkom Stowarzyszenia w Gierszowicach, które zostało utworzone w efekcie działań wdrożonych w ramach projektu pn.: III Sektor - stawia na Edukację! za osiągnięcie I miejsca na liście rankingowej wniosków o dofinansowanie w ramach działania 6.3 POKL.
Po udziale w szkolenia...
Niezmiernie miło jest nam podzielić się z Państwem informacją, że kolejna organizacja, której założyciele uczęszczali na zajęcia w ramach projektu uzyskała wpis do KRS.
Do dnia dzisiejszego członkowie 2 niesformalizowanych organizacji ( na dzień przystapienia do udziału w projekcie pn.: III Sek...

28 lipca nasi uczestnicy otrzymali Zaświadczenia ukończenia projektu.
Z przyjemnością, ale i "z łezką w oku" informujemy, że dobiegło końca wsparcie szkoleniowe 20 uczestniczek i uczestników projektu pn.: "III Sektor - stawia na Edukację!".
28 lipca w siedzibie Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Sołectwa Olszanka nastąpiło oficjalne podziękowanie uczest...
Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników i uczestniczki projektu pn.: "III Sektor-stawia na Edukację!" na uroczyste podsumowanie działań podjętych w ramach przedsięwzięcia. Spotkanie będzie okazją do utrwalenia znajomości, wymiany doświadczeń i wypracowania pomysłó...
Zakończono warsztaty z zakresu pisania dobrych projektów.
20 uczestników projektu zakończyło warsztaty z zakresu pisania projektów edukacyjnych. Cieszymy się z dużego zainteresowania i zaangażowania w prace i ćwiczenia podczas warsztatów. Jesteśmy pewni, że już nie długo zobaczymy pierwsze efekty wiedzy, jaką nabyli nasi uczestnicy.
Informujemy, że ustalone zostały już terminy konsultacji w ramach Kuźni Pomysłów dla lokalnych liderów. Wszystkie zainteresowane osoby z obszaru działania Stowarzyszenia Brzeska Wieś Historyczna zapraszamy w terminach podanych w harmonogramie - do pobranie poniżej. Pobierz załącznik w pliku .pdf

Harmonogram szkoleń z zakresu "Jak napisać dobry projekt w zakresie edukacji?" wygląda następująco:
Gr.I - 7, 8, 14 maj
Gr.II - 15, 21, 22 maj
Warsztaty będą odbywać się w siedzibie Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Olszanki (przy stacji kolejowej) w godz. od 14:00 do 21:00

Szkolenie z księgowości zbliża sie ku końcowi.
Informujemy, że zbliża się ku końcowi pierwszy z etapów wsparcia organizacji pozarządowych działających na obszarze Lokalnej Grupy Działania w ramach projektu „III Sektor - stawia na Edukację!”.
20 uczestników podzielonych na dwie dziesięcioosobowe grupy wzięło udział w szkoleniu pn....
Uprzejmie informujemy zainteresowane osoby, że zmienił się harmonogram szkolenia z zakresu "Księgowość w organizacjach pozarządowych z obsługą komputera".
Zmiana dotyczy wyłącznie gr. II.
Wyjaśniamy również,że zmiana wynikła z prośby kilku beneficjentów ostatecznych zakwalifikow...
Informujemy, że w dniu 23 marca 2009 roku zebrała się Komisja Rekrutacyjna, która zgodnie z Regulaminem Rekrutacji Uczestników wyłoniła 20 beneficjentów ostatecznych, którzy wezmą udział w cyklu szkoleń w ramach projektu "III Sektor - stawia na Edukację!". Lista zakwalifikowanyc...
Uprzejmie informujemy, że rozpoczęliśmy nabór kandydatów do udziału w projekcie pn.: „III Sektor stawia na Edukację!”, który jest dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zgłoszenia osób zainteresowanych będą przyjmowane w okr...
Projekt pn. „III Sektor - stawia na Edukację!” realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013
Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach
Działanie 9.5 Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich przez Stowarzyszenie „...

Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Brzeska Wieś Historyczna Europejski Fundusz Społeczny

Projekt jest dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki
»
»
»
»
»
»

Zaproszenie na uroczyste podsumowanie projektu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników i uczestniczki projektu pn.: "III Sektor-stawia na Edukację!" na uroczyste podsumowanie działań podjętych w ramach przedsięwzięcia. Spotkanie będzie okazją do utrwalenia znajomości, wymiany doświadczeń i wypracowania pomysłów na kolejne podobne inicjatywy.
Na uroczystoś ...

Twoja wyszukiwarka


Aktualizacja: 05-03-2010
Lizba odwiedzin: 1712, dzisiaj: 2